Říjen 2015

Proměna Aneb Jak Zamotat Hlavu Smrtijedovi- 1. Jak to všechno začalo

30. října 2015 v 19:50 | VeryVeri |  Fanfikce
Tento příběh se odehrává v šestém ročníku školy čar a kouzel v Bradavicích. Elizabeth Allenová se na něj velmi těší, ostatně na tak, jako na každý rok. Tento rok bude ale něco jinak.

Profil

29. října 2015 v 21:42 | VeryVeri

Nadšenec, snílek, podivín a tvrdohlavec. Takhle charakterizuji sama sebe. Ale ne, že bych to dělala z lítosti k sobě. Podivnost mám ráda. A zde na svém blogu bych Vám chtěla předat alespoň kousek mé podivnosti. Předat trochu pochopení pro tyto lidi. Lidi jako já.
Když se podívám na mraky. Málokdy se stane, že bych tam neuviděla hada s vyplazeným jazykem se zračící se šíleností v očích. Ten had míří k jistému cíli a vypadá to, že se i na něco těší. Baví mě polemizovat nad tím, proč vidím to, co vidím. Proč se tak tváří? Proč ho na tom nebi vůbec mám možnost spatřit? Vidí ho i někdo jiný? Nejspíš ne. A to je právě to. Chci, abyste toho hada, to jeho vykulené oko viděli i vy. Viděli a porozuměli všemu, oč se s Vámi chci podělit. Ať už to budou povídky, fanfikce či názory, otázky a recenze. Nebudete se mnou souhlasit? Napište to! Budete? Napište to také! Každý jsme jiný. Máme jiné zájmy, jiné lidi kolem nás a také jiné představy, ale třeba díky tomuto blogu pochopite někoho, kdo už lidem okolo sebe sdělil vše a potřebuje to sdílet dál, protože mu to přináší radost. Někoho, koho už tito lidé nechápou, nechápal, nebo nechtějí pochopit. Tohle není lítost nepochopené. Tohle je chtíč být pochopená.